Nasz projekt e-twinning Education World Web 2.0

Zapraszam do obejrzenia interaktywnej wystawy działań i rezultatów projektu eTwinning “Web 2.0. Education World”, zrealizowanego z klasą 2a LO im. Noblistów Polskich w Rydułtowach we współpracy z 53 szkołami z partnerskich krajów w roku szkolnym 2016/2017.

Interaktywny obraz Thinglink z logo projektu zawiera linki do:

1. Kalendarium z zapisami prac naszych uczniów ( kolejny obraz Thinglink-należy kliknąć w żółte kropki otwartego obrazu Kalendarium, umieszczone pod nazwami miesięcy, żeby otworzyć linki do 8 kolekcji prac , zapisanych w aplikacji Padlet) , dokumentacji współpracy i spotkań on-line (Padlet) oraz elektronicznej książki polecanych przez partnerów edukacyjnych narzędzi internetowych z ich opisami ( należy kliknąć w czerwone kropki na obrazie)
  2. Informacji na temat przeprowadzonego projektu; logo, poster, mapa uczestników, opisy projektu w j.polskim i j.angielskim, Twinspace projektu na portalu eTwinning ( należy kliknąć w żółte kropki na obrazie)
  3. Informacji na temat uczestników projektu: profili eTwinning uczniów naszej Szkoły ( obraz Thinglink – należy kliknąć w czerwone ikonki na zdjęciu) oraz prezentacji Google, obejmującej informacje na temat partnerskich szkół ( należy kliknąć w zielone kropki na obrazie Thinglink)

Państwa komentarze i uwagi będą mile widziane. Dziękujemy,

Ilkay Çekirdek-koordynator całości projektu

Mirosława Dyka-Płonka-koordynator szkolny