Jak zdrowo i pięknie żyć – Kinga Rusin

8 życie leży sobie spokojnie na bibliotecznej półeczce… Czyżbym nikogo nie zachęciła?  No cóż, początki kariery pokojowej recenzentki nie są łatwe. A może to tylko moment nieodpowiedni na takie lektury?  W końcu mamy wiosnę, maj, czas spacerów, rowerów, rewolucji na talerzu i akcji bikini. Kto by w takim momencie  czytał grube dwutomowe fabuły… .

Spróbuję więc zachęcić Was do odwiedzin u mnie trochę inaczej. A właściwie po coś innego – po coś, co może Wam pomóc w wiosennych metamorfozach. Mam dla Was książkę, w której znana ekspertka od wszystkiego, pani z telewizji, kobieta w wieku średnim,  posiadaczka  byłego znanego męża, córek, konia i firmy kosmetycznej – Kinga Rusin podzieli się z Wami swoją tajemną wiedzą na temat „ Jak zdrowo i pięknie żyć” .  Pani Kinga przeszła w swoim życiu wiele. I to „wiele” nauczyło ją patrzeć na zwykłą codzienność z szerszej perspektywy. Do tego jest empatyczna i życzliwa, i chętna nieść pomoc zagubionym poszukiwaczom zdrowia i urody.  Grzechem byłoby nie skorzystać.

Ja osobiście znalazłam kilka cennych rad, które zamierzam wykorzystać. Będę od dziś wyjmować ładowarki z kontaktów, myć dokładnie  opakowania po jogurtach, wielokrotnie używać torebek śniadaniowych, robić chipsy z marchewki , kremy i maseczki z dóbr natury, robić detoksy i pić oczyszczające ziółka. Poza tym medytacja, ajurweda, pogoda ducha i ciała i mnie nie poznacie!

Kto jeszcze chce wiedzieć jak zdrowo i pięknie żyć? Ekoporadnik pani Kingi czeka!

KASIA KONOFAŁ