Alter alterum docet

Witamy na stronie nauczycieli Skalnej.

W tym niecodziennym pokoju nauczycielskim chcemy dzielić się  wypracowanymi przez nas materiałami edukacyjnymi, scenariuszami lekcji, artykułami, zadaniami online, ciekawymi i godnymi polecenia materiałami znalezionymi w zasobach internetu.

Autorami umieszczonych na tej stronie materiałów są nauczyciele  Liceum Ogólnokształcącego im. Noblistów Polskich w Rydułtowach.Materiały te należą do otwartch zasobów edukacyjnych.

Wyjątkiem są materiały znajdujące się w zakładce STWORZONE PRZEZ UCZNIÓW – ich autorami są uczniowie Skalnej oraz WYSZUKANE, SPRAWDZONE, GODNE POLECENIA, gdzie dzielimy się interesującymi i warościowymi naszym zdaniem zasobami internetu.

Zawartość będzie systematycznie wzbogacana, zapraszamy do sprawdzania od czasu do czasu co nowego pojawiło się w naszym „pokoju nauczycielskim”. Prosimy zerkać do poszczególnych zakładek, zgodnie z zainteresowaniami czy potrzebami.

 ZAPRASZAMY!

2 myśli w temacie “Alter alterum docet

  1. Gratuluję wspaniałej inicjatywy! Dziękuję wszystkim zaangażowanym za odwagę dzielenia się swoimi materiałami. Mam nadzieję, że znajdzie się więcej szkół, które pójdą za Waszym przykładem.
    Będę polecać .
    Trzymam kciuki !

Możliwość komentowania jest wyłączona.