Dzienne archiwum: Październik 9, 2017

Filmoteka szkolna do matury

Jeszcze raz ,,Filmoteka szkolna do matury” wydawnictwa STENTOR  . Tym razem polecam  analizę  filmu  pt. ,,Mój Nikifor” ( reż. K. Krauze, 2004r.). Warto zwrócić uwagę na zagadnienia dotyczące artysty i jego twórczości jako tematu różnych tekstów kultury. Ciekawie przedstawiono również problem samotności człowieka w społeczeństwie w utworach literackich i dziełach innych sztuk.

G. Czogała

Moj_Nikifor – materiał z Fimoteki Szkolnej

WARSZTATY INTEGRACYJNE

Propozycje warsztatów integracyjnych dla klasy I, II oraz III autorstwa Joanny Kowalskiej które w ramach  projektu Erasmus ” HEALTHY MINDS FOR HAPPY LIVES  odbywają się w naszej szkole. Dla klas I i II różnorodne ćwiczenia mające na celu integrację zespołów klasowych, dla klas III zajęcia na temat  „Granice – czyli nauka nabywania umiejętności intrapersonalnych oraz interpersonalnych.”

warsztaty integracyjne – Erasmus+